Müügitingimused

Tellimine ja ostmine
EMIKi muusikapoest saab tellida ja osta heliteoste partituure trükistena või PDF-formaadis, CD-sid ja DVD-sid, vanu noote ja raamatuid. Arve jõuab tellija meiliaadressile vahetult pärast elektroonilise tellimuse esitamist. EMIKi kontorist ostes saab arve vormistada ka kohapeal.
Vastavalt ostja valikule saadetakse kaup välja tähitud maksikirjana või postipakina 7 päeva jooksul pärast arve tasumist, või on kättesaadav EMIKi kontoris aadressil Tallinn, Tõnismägi 3a.
PDF-formaadis noote saab välja trükkida infokeskuse poolt välja saadetud lingilt. Digitaalselt allalaetavad noodid ei ole tagastatavad.
Ebakvaliteetne või EMIKi süül rikutud kaup vahetatakse välja hiljemalt 4 nädala jooksul pärast vastava avalduse esitamist.

Orkestrimaterjali laenutamine
Orkestrimaterjali saab rentida, esitades tellimuse meiliaadressil emic@emic.ee.
Laenutatud orkestrimaterjali kopeerimine on keelatud ja see kuulub tagastamisele Eesti Muusika Infokeskusele.
Tellimuses palume esitada järgmine informatsioon:
- heliteose autor ja pealkiri
- teose katalooginumber ja eksemplaride arv
- orkestripartiide loetelu ja arv
- info teose ettekande/ettekannete kohta
- tellimuse täitmise hiliseim soovitud tähtaeg
- eraisikust tellija puhul: nimi ja postiaadress
- institutsiooni tellimuse puhul: rekvisiidid, vastutava isiku nimi, kontaktandmed ja postiaadress
- kättetoimetamise viis (posti teel või kohapealt).
Tellimuse alusel saadab EMIK arve tellija meiliaadressile.
Laenutuse täpsema korra ja hinna määravad järgmised dokumendid:
"Laenutustingimused"
"Laenutuse hinnakiri"

Maksmine
EMIKi hinnad on antud eurodes. Kauba eest tasutakse EMIKi poolt väljastatud arve alusel. Kuna EMIK ei ole käibemaksukohuslane, siis ei sisalda hinnad käibemaksu.
Maksta võib:
*Pangaülekandega
*EMIKi kontoris (sularahas või internetipanga kaudu)
*EMIKi kodulehel toodud krediitkaardi linke (Visa, Mastercard) kasutades

Interneti kaardimakse (Visa, MasterCard)
Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas.
Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
Privaatsus ja andmekaitse
Kõiki EMIKi muusikapoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ning neid ei avaldata kolmandatele osapooltele. Krediitkaardimakse andmesidekanal on krüpteeritud ja Eesti Muusika Infokeskusel puudub sellele juurdepääs.
Tellimisega seotud probleemide ja küsimuste korral annab EMIK nõu ja abi meiliaadressil emic@emic.ee või telefonil +372 6454 395.