Klaverijutt "Võluvitsa vägi"

 
Klaverijutt

Pjotr Tšaikovski "Lastealbumil" põhinev muinasjuturaamat koos CD-plaadiga

Silmapiir 2007
Hind: 17.00 €
Vali kogus:

Muinasjutu on kirjutanud Diana Liiv
Pildid on joonistanud Reti Saks

Esitajad:
Tallinna Kammerorkester, dirigeerib Toomas Vavilov
Klaveril Diana Liiv
Muinasjuttu loeb näitleja Indrek Sammul  

Muinasjuturaamat koos CD-ga tutvustab lastele Pjotr Tšaikovski tsüklit „Lastealbum“ läbi muinasjutu, mis on nii loetud CD-plaadile muusika vahele kui ka trükitud kaunilt illustreeritud muinasjuturaamatus. Raamatuga kaasasoleval CD-plaadil on näitleja poolt loetud muinasjutt vaheldumisi Malle Maltise ja Diana Liivi seadetega Pjotr Tšaikovski „Lastealbumist“ klaverile, kammerorkestrile ja helitekitavatele mänguasjadele.

Köitvalt ühendatud erinevad kunstiliigid võimendavad ja täiendavad üksteist, avades noorele lugejale-kuulajale kergemini ukse kunstiliste elamuste maailma. Läbi kunstielamuse omandatakse teadmised märkamatult ja tõhusalt. Muinasjutu ja muusika sisse on põimitud rütmielementide algõpetus. Raamatu lõpus on juhendid  15 rütmipilli omal käel valmistamiseks.

Komplekt on täiendavaks muusikaõppematerialiks muusikakoolidele, üldhariduslikele koolidele ja lasteaedadele ning koduseks mitmekülgseks kunstielamuseks perekondadele, kus vanemad soovivad oma lastele tutvustada klassikalist muusikat.