Muusikasündmuste kalender
XVI rahvusvaheline koorifestival “Tallinn 2019”
Koorifestivali raames korraldatakse konkurss ning kontserdisari Tallinna kirikutes ja kontserdisaalides.
Festivali kunstiline juht on Kaspar Mänd
Festivali korraldab Eesti Kooriühing.
Žürii:
Sharon J Paul (USA)
Mathieu Romano (Prantsusmaa)
Bo Holten (Taani)
Maris Sirmais (Läti)
Aarne Saluveer (Eesti)
AJAKAVA
NELJAPÄEV, 11. APRILL
18.00 – 20.00 Avakontsert Tallinna metodisti kirikus
Esinevad:
Segakoor Spira Ensemble
Noortekoor Coral Ensamble México AC
Tütarlastekoor Ellerhein
Roganova Noortekapell Harmoonia
22.00 ÖÖKONTSERT HOPNERI MAJAS
Esinevad:
NAK Carolinae Damkör
KK Collegium Cantus
SEK Viva Brežice
REEDE, 12. aprill
10.00 Lastekooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
11.45 Noortekooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
12.30 Festivalikontsert Tallinna Inglise Kolledži kammersaalis Estonia pst 10 - Mexico
13.00 Festivalikontsert Tallinna Reaalkoolis Estonia pst 6 – Ansambel Svetlana ja Jekaterinburgi Riikliku Akadeemilise Ooperi- ja Balletiteatri lastekoor
12.00 Festivalikontsert Jakob Westholmi Gümnaasiumis Kevade tn 8 - POSK Cantemus
12~13.00 Festivalikontsert Kadrioru Saksa Gümnaasiumis Gonsiori 38 – Eesti Noorte Segakoor
13.30 Nais- ja meeskooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
14.45 Poistesegakooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
15.45 Segakooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
17.10 Kammerkooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
18.40 Rahvamuusika kategooria konkurss Tallinna metodisti kirikus
Festivalikontsert kl 19.00 HOPNERI MAJAS
Esinevad:
LAK Ellerhein
NAK Sireen
KK Candomino
Festivalikontsert kl 20.00 JAANI KIRIKUS
Esinevad:
SEK Tartu Noortekoor
POSK Gintarelis
SEK Spira Ensemble
KK Härlanda Voces
LAUPÄEV, 13. aprill
9.30 Kaasaegse muusika kategooria konkurss Estonia kontserdisaalis
12.00 KONTSERT JAANI KIRIKUS
Esinevad:
üle-eestiline LAK Ilmalilled
KK Medici pro Musica
KK Cantares
SEK Vēja Balss
Schwerini noortekoor
12.30 Grand Prix vooru välja kuulutamine Estonia kontserdisaalis
15.00 – 16.30 Grand Prix Estonia kontserdisaalis
18.00 – 20.00 Lõppkontsert ja auhindade üleandmistseremoonia Estonia kontserdisaalis
Piletid: Piletimaailm
Vaata ka: Kooriühing
Festivali kunstiline juht on Kaspar Mänd
Festivali korraldab Eesti Kooriühing.
Žürii:
Sharon J Paul (USA)
Mathieu Romano (Prantsusmaa)
Bo Holten (Taani)
Maris Sirmais (Läti)
Aarne Saluveer (Eesti)
AJAKAVA
NELJAPÄEV, 11. APRILL
18.00 – 20.00 Avakontsert Tallinna metodisti kirikus
Esinevad:
Segakoor Spira Ensemble
Noortekoor Coral Ensamble México AC
Tütarlastekoor Ellerhein
Roganova Noortekapell Harmoonia
22.00 ÖÖKONTSERT HOPNERI MAJAS
Esinevad:
NAK Carolinae Damkör
KK Collegium Cantus
SEK Viva Brežice
REEDE, 12. aprill
10.00 Lastekooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
11.45 Noortekooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
12.30 Festivalikontsert Tallinna Inglise Kolledži kammersaalis Estonia pst 10 - Mexico
13.00 Festivalikontsert Tallinna Reaalkoolis Estonia pst 6 – Ansambel Svetlana ja Jekaterinburgi Riikliku Akadeemilise Ooperi- ja Balletiteatri lastekoor
12.00 Festivalikontsert Jakob Westholmi Gümnaasiumis Kevade tn 8 - POSK Cantemus
12~13.00 Festivalikontsert Kadrioru Saksa Gümnaasiumis Gonsiori 38 – Eesti Noorte Segakoor
13.30 Nais- ja meeskooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
14.45 Poistesegakooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
15.45 Segakooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
17.10 Kammerkooride konkurss Tallinna metodisti kirikus
18.40 Rahvamuusika kategooria konkurss Tallinna metodisti kirikus
Festivalikontsert kl 19.00 HOPNERI MAJAS
Esinevad:
LAK Ellerhein
NAK Sireen
KK Candomino
Festivalikontsert kl 20.00 JAANI KIRIKUS
Esinevad:
SEK Tartu Noortekoor
POSK Gintarelis
SEK Spira Ensemble
KK Härlanda Voces
LAUPÄEV, 13. aprill
9.30 Kaasaegse muusika kategooria konkurss Estonia kontserdisaalis
12.00 KONTSERT JAANI KIRIKUS
Esinevad:
üle-eestiline LAK Ilmalilled
KK Medici pro Musica
KK Cantares
SEK Vēja Balss
Schwerini noortekoor
12.30 Grand Prix vooru välja kuulutamine Estonia kontserdisaalis
15.00 – 16.30 Grand Prix Estonia kontserdisaalis
18.00 – 20.00 Lõppkontsert ja auhindade üleandmistseremoonia Estonia kontserdisaalis
Piletid: Piletimaailm
Vaata ka: Kooriühing
Tagasi