Muusikauudised

Mari Vihmandi ja Piret Rips-Laulu uudisteosed noorte solistide esituses

 Traditsioonilisel Tallinna Muusikakeskkooli solistide ja Tallinna Kammerorkestri ühiskontserdil „Kivimäe virtuoosid“ tuleb esiettekandele Mari Vihmandi „Paralleelid“ klaverile ja keelpilliorkestrile ning Piret Rips-Laulu „Pido kadso aol“ viiulile, tšellole ja keelpilliorkestrile.

Tallinna Kammerorkestri ees soleerivad Mikk Murdvee dirigeerimisel Viola Asoskova, Mirjam Avango, Mariin Gill, Agni-Sandia Hallik, Elisabeth Härmand, Anna Lotta Karu, Ingrid Kruusmägi, Aleksander Sebastian Lattikas, Marten Meibaum, Märt Metsla, Kristin Müürsepp, Rasmus Peäske, Johanna Randvere, Valle-Rasmus Roots, Miia Ruubel, Rebekka Airin Siimer, Jekaterina Sizova ja Peeter Traksmann.

Lisaks esiettekannetele kõlavad kontserdil ka Vivaldi, Telemanni, Seitzi, Bruchi, C. Ph. E. Bachi, Küchleri, J. S. Bachi, Tõnu Kõrvitsa, Peskanovi, Boccherini, Mozarti ja Thomyse teosed. Kontserdisari sai alguse 2006. aastal ja sarja idee on olnud pakkuda noortele väljapaistvatele interpreetidele võimalust esineda Eesti tipporkestriga.

Kontsert toimub 1. märtsil kell 18 Tallinna Mustpeade majas.

Kuula kontserdist rääkimas TMKK direktorit Timo Steinerit ja õpilasi Valle-Rasmus Rootsi ja Mariin Gilli Klassikaraadio saates Delta.

Tagasi