Music News

Corelli Music jätkab juubelihooaega Eesti Vabariigi sünnipäeva ja Raivo Tafenau juubeligaCorelli Music jätkab oma 20. juubelihooaega, tähistades Eesti Vabariigi sünnipäeva ja saksofonisti Raivo Tafenau 60. juubelisünnipäeva kontserdisarjaga „Mõisaromantika”. Koos muusikutest sõpradega toob Tafenau publiku ette kava „Eesti ilu ja võlu” kaunimates mõisates, et pakkuda positiivseid emotsioone imelise Eesti muusikaga
.

Kontserdid toimuvad 2. märtsil kell 18 Puurmani lossis Kursi kihelkonnas Jõgevamaal ja 3. märtsil kell 18 Kõltsu mõisas Keila Kihelkonnas Harjumaal. 
  
Oma esimese tasustatud kontserdi andis juubilar Raivo Tafenau 10-aastaselt akordioniga, seega tähistab ta veel ühte märkimisväärset verstaposti oma elus – 50 aastat laval. Koos kitarrist Ain Aganaga tuhandeid kordi laval esinenud ja mööda maailma ringi reisides on tekkinud peaaegu täiuslik sünergia, kus mehed teineteist kuulavad ja täiendavad. Nendega liitub ka väga andekas lauljatar Marianne Leibur. Kavas on kaunikõlaline muusika Eesti džässi kullafondist Uno Naissoo, Arne Oit, Riho Sibul, Tõnis Mägi, Valter Ojakäär jpt ning muusikute omalooming.

Raivo Tafenau: Laval on lisaks saksofonidele ja kitarrile ka akordion ja viiul. Publik saab nautida uusi ja huvitavaid seadeid ning toredaid juhtumisi, mis muusikute elutee on ette toonud. Soojus ja hea energia on täiega garanteeritud. Tere tulemast!”
 
Tund enne algust ja vaheajal ootavad mõnusad salongikohvikud.

Piletid on saadaval Piletilevis.

Korraldaja: Corelli Music
www.corelli.ee
www.fb.com/corellimusic

 

Tagasi