Music News

Sound Plasma festival Berliinis2.–6. oktoobrini Tallinnas toimunud mikrotonaalse muusika festival Sound Plasma saab jätku 19.–21. oktoobrini Berliinis. Tallinna Uue Muusika Ansambli korraldatav festival ühendab endas mikrotonaalsele muusikale pühendatud kontserte, õpitubasid ja loenguid.

Berliinis toimuval festivalil toimub kokku 6 kontserti Acker Stadt Palastis ning sümpoosion Berliini Kunstide Ülikoolis 19. ja 20. oktoobril, kus oma ettekandeid ja õpitubasid mikrotonaalsest muusikast teevad Marc Sabat, Klaus Lang, Samuel Ekkehardt Dunscombe, Liisa Hirsch, William Dougherty, Catherine Lamb, Shushan Hyusnunts, Leopoldo Siano, Vincent Royer ning Tallinna Uue Muusika Ansambel.

Festivali kontserdid:

19. oktoober
kell 18.30  Erik Drescher (glissandoflööt, bassflööt)
kell 20.30 Juho Laitinen (tšello)

20. oktoober
kell 18.30 Samuel Ekkehardt Dunscombe (klarnetid), kaastegev Rebecca Lane (flööt)
kell 20:30 Tallinna Uue Muusika Ansambel, solist Erik Drescher (flööt), dirigent Arash Yazdani

21. oktoober
kell 18.30 Vincent Royer (vioola)                      
kell 20:30 Tallinna Uue Muusika Ansambel, kaastegev Vincent Royer (vioola), dirigent Arash Yazdani

Tallinna Uue Muusika Ansambel, mis on asutatud aastal 2012, on pühendunud uue ja värske muusika esitamisele ning noorte heliloojate tutvustamisele laiemale avalikkusele. Sound Plasma mikrotonaalse muusika minifestival toimub koostöös Acker Stadt Palastiga Berliinis, Berliini Kunstide Ülikooliga (UdK) ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiaga.

Lisainformatsiooni leiab: www.sound-plasma.com

Tagasi