Muusikauudised

Corelli Music jätkab kontsertidega 24.-25. mail ja teeb ka PAI eelkummarduse

Corelli Music jätkab rõõmuga oma tegevust, alustades jõulufestivalilt mitu korda edasi lükkunud kontsertidega.

Nelipüha kontserdid “Pühadesäras Maarjamaa” sarjas “Kirikupühad Maarjamaal” toimuvad 24. mail kell 19 Tallinna Jaani ja 25. mail kell 19 Tartu Jaani kirikutes. Sopran Pirjo Jonas, Corelli Barokkorkester ja dirigent Martin Sildos toovad publikule hingekosutuseks kaunilt sätendava ja positiivse kirikupühade rõõmusõnumiga barokkmuusika kava. Kehtivad ka kõik 28.–29. detsembriks ostetud piletid.

Sarjas “Mõisaromantika” tuleb samuti korduvalt edasilükkunud kontsert “Armastus” 30. mail kell 18 Keila-Joa lossis Schloss Fall. Kadri Voorand in Duo with Mihkel Mälgand pakuvad oma tuntud headuses ajaloolise mõisalossi lummuses nautimiseks improvisatsioonide tulevärki, mida ehivad õhulised elektroonilised efektid ja hingestatud poeesia. Kontsert on lubatud piirides juba välja müüdud.

Corelli Music liitus aprillis alanud PAI kampaaniaga meie tublide õdede ja hooldustöötajate tänamiseks ning alates juunist on nende kaartidega võimalik külastada kõiki Corelli kontserte kuni aasta lõpuni. Seniks teeme eelkummarduse ja 24.–25. mai kirikukontsertidele saavad soetada kõik tervishoiutöötajad sooduspiletid.

Suvel on tulemas kontserdid “Kus laulab lind, kus õitseb lill” 5.–6. juunil Ülenurme mõisas ja Tallinna Botaanikaaia palmisaalis, “Old church – varemeist püütud helid” 20. –21. juuni valgetel öödel Rapla ja Simuna kirikutes, “Helisev Salzburg” 8. –10. juulil Kirna mõisas, Kuremaa lossis ja Toompea muusikasalongis ning “Eesti mõisad 2021” 11.–15. augustil mõisates üle Eesti.

Vaata ka:
Corelli Music
Facebook
Youtube

Tagasi