Muusikauudised

Viimsi džäss- ja popmuusikafestival esitleb eesti koore ja vokaalansambleid

14. ja 15. novembril toimub Viimsis džäss- ja popmuusikafestival Viimsi JazzPopFest. Kahel päeval saab Lavendel Cafés ja Viimsi Koolis kuulda 21 vokaalansamblit ja koori üle Eesti. Festivali korraldab Viimsi Vallavalitsus, kunstiline juht on Aarne Saluveer.

Reedel, 14. novembril algusega kell 19 saab Lavendel Café õdusas atmosfääris kuulata kahte omanäolist vokaalansamblit – The Fews ja Söörömöö. The Fews’is laulavad Anette Sepp, Kaija Pook, Teele Palumaa, Mihkel Annus, Karl Juhkami ja Kaspar Karus.

Vokaalansambel Söörömöö moodustavad lauljannad Tuuli Rand, Maria Väli, Maarja Aarma, Mari-Liis Aljas ning Teele Viira. Kontserdil kõlavad seaded eesti laululoomingust, välismaa paladest ning samuti ansambliliikmete omalooming. Pileti hinnas sisaldub maitsev üllatus kohviku poolt.

Laupäeval, 15. novembril on publikul võimalik osa saada kolmest erinevast kontserdist, mis toimuvad Viimsi Kooli saalis. Kell 11 algab suur kooride kontsert, kus laval on esinejad Tallinnast ja Harjumaalt. Kell 15.30 asuvad võistlustulle 11 vokaalansamblit, kes on pärit Tallinnast, Tartust, Räpinast, Põlvast ja Kuressaarest. Kell 19 algab lõppkontsert, kus kuuleb festivali parimaid esinejaid ja esitusi.

Kogu päeva hoiab esinejatel silma peal professionaalne žürii, kuhu kuuluvad Jazzkaare peakorraldaja Anne Erm, muusika- ja vokaalpedagoog Sirje Medell ning koorijuht ja lauluõpetaja Külli Kiivet. Parimatele esinejatele on rahalised preemiad, oma lemmiku saab valida ka publik.

Festivalil esinevad: Viimsi Huvikeskuse ViiKerKoor, Meero Muusiku lastekoor, Viimsi Keskkooli noortekoor, TTÜ Tallinna Kolledži kammerkoor Aktiva, EBSi kammerkoor, segakoor Noodimurdjad, segakoor Tuljak, Tallinna Ülikooli kammerkoor ja ETV vilistlaskoor, vokaalansamblid Söörömöö, Force Mažoor, Ellad, Blue-S, 2Loud, Musaklubi vokaalansambel, Keskmised, The Fews, Kört, Särts, Mustad Klahvid ja kammerkoori Aktiva meeskvartett.

Festival toimub koostöös Viimsi Kooli ja Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooliga.
Festivali piletid on müügil Piletilevis ja kohapeal.

Vaata ka: www.viimsivald.ee/jazzpopfest
Festival Facebookis

Tagasi