Muusikauudised

Pille Lille Muusikute Toetusfondi kontserdid juulis

Juulis on Pille Lille Muusikute Toetusfondi kontserdisarjades kokku 4 kontserti.
„Hingemuusika“ sarja esimene kontsert on 2. juulil kell 18 Türi Püha Martini kirikus, kus esineb saksofonikvartett SaxEst kooseisus Ivo Lille, Virgo Veldi, Lauri Sepp ja Sulev Sommer. Kavas on Johann Sebastian Bachi, Felix Mendelssohn Bartholdy ja Louis-Claude Daquini muusika. Sama kollektiiv astub „Meistrite Akadeemia“ raames üles 31. juulil kell 19 Vergi sadamas, siis on kavas erinevad klassikalise ja džässmuusika seaded.
Kristina Kriit (viiul), Levi-Danel Mägila (tšello) ja Aksel Kolstad (klaver, Norra) esitavad 7. juulil kell 20 Kodurestoranis Nano (Sulevimägi 5) Ludwig van Beethoveni, Wolfgang Amadeus Mozarti ja Edvard Griegi muusikat. Sama kontsert toimub „Meistrite Akadeemia“ sarja raames 8. juulil kell 19 Pärnu Kuninga Tänava Põhikoolis ja kell 22 Scandic Rannahotellis (Ranna pst. 5).
„Hingemuusika“ sarja järgmisel kontserdil astuvad 11. juulil kell 17 Koigi mõisas üles Maire Haava (metsosopran), Mati Kõrts (tenor) ja Katre Kõrts (klaver). Nende esituses kõlab Johann Straussi, Franz Lehári ja Emmerich Kálmáni vokaalmuusika.
Samuti jätkuvad suvekontserdid ka C`est La Vie restoranis.

Aveli Kadastik

Tagasi