Muusikauudised

Kontserdid „Viva Sevilla“

 

 

Juunis toimub kolmel korral kontsert pealkirjaga „Viva Sevilla“, kus üles astuvad sopran Maren Ülevain, kitarril Daniel Julle ja cajónil Silver Ulvik. Ettekandele tuleb Manuel de Falla ja Frederico Garcia Lorca muusika.

Kontserdid leiavad aset 3. juunil kell 20 Haapsalu Kuursaalis, 10. juunil kell 19 Viljandi Pärimusmuusika Aidas ning 17. juunil kell 19 Tallinna Vanalinna Muusikamajas.

Maren Ülevain on lõpetanud lauljana Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi. Magistrikraadi sai 2007. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias interpretatsioonipedagoogika erialal. Ta on täiendanud end Galina Kulkina, Linda Sauli, Ritva Eerola, Eva Märtsoni ja Tõnu Bachmanni juures. Maren Ülevain on laulnud Rahvusooper Estonia ooperikooris ning astunud üles ka rollides (Kálmáni „Montmartre’i kannike“, Cimarosa „Salaabielu“, Kanderi „Kabaree“, Mozarti „Figaro pulm“). Töötanud hääleseadjana ja lauluõpetajana. Käesoleval ajal tegutseb vabakutselise lauljana. 2004. aastal andnud välja CD vanade inglise jõululauludega.

Tagasi