Muusikauudised

Eesti Heliloojate Liidu uus üritustesari „Helilooja, kes sa oled?”

Käesoleval hooajal alustab Eesti Heliloojate Liit uut üritustesarja „Helilooja, kes sa oled?”. Sarja eesmärgiks on tutvustada huvilistele vabas ja koduses õhkkonnas eesti heliloojaid ning nende loomingut ja mõttemaailma. Kohtumised heliloojatega toimuvad iga kuu mõnel teisipäeval, sõna saavad nii helilooja kui ka tema sõbrad. Kuulatakse muusikat, esitatakse küsimusi ja teretulnud on diskussioonid.

Esimene kohtumine sarjas „Helilooja, kes sa oled?” toimub 26. septembril kell 19 von Krahli teatris helilooja Peeter Vähiga, kelle loomingut on kujundanud kauaaegne huvi idamaade muusika ja mõttetraditsiooni vastu. Kohtumist Peeter Vähiga aitavad läbi viia helilooja Timo Steiner, Eesti Kontserdi direktor Aivar Mäe ning flötist ja vanamuusika asjatundja Neeme Punder. Toimub ka Peeter Vähi uue vinüülplaadi presentatsioon.

Sarja „Helilooja, kes sa oled?” kohtumistele on oodatud nii loomeliitude liikmed kui ka laiem kultuurihuviline publik. Sissepääs on tasuta.

Ees seisavad kohtumisõhtud Age Hirvega (24. oktoober), Tõnu Kõrvitsaga (21. november) ja Margo Kõlariga (19. detsember). 

Tagasi