Muusikauudised

Kohtumistesari „Helilooja, kes sa oled?” alustab uut hooaega

Eesti Heliloojate Liidu kohtumistesarja uue hooaja esimene külaline on Tauno Aints – eesti noorema põlvkonna helilooja, kes on kirjutanud nii lastemuusikat, koorimuusikat, filmimuusikat, elektroakustilist muusikat, loonud teoseid nii rahvapilliansamblile, bigbandile kui sümfooniaorkestrile. Tauno Aints töötab muusikateoreetiliste ainete õpetajana Tallinna Muusikakeskkoolis ning on klahvpillimängija ansamblis Genialistid.

2006. aastast toimunud kohtumisõhtute eesmärgiks on tutvustada huvilistele vabas õhkkonnas eesti heliloojaid, nende loomingut ja mõttemaailma. Sõna saavad nii helilooja kui ka tema sõbrad. Kohtumised hakkavad aset leidma iga kuu kolmapäeviti Heliloojate Liidu maja saalis (Lauteri 7c). Sarja „Helilooja, kes sa oled?” kohtumistele on oodatud nii loomeliitude liikmed kui ka laiem kultuurihuviline publik. Sissepääs on tasuta.

Uue hooaja esimene kohtumine toimub 31. oktoobril kell 19 Heliloojate Liidu maja saalis, õhtu viib läbi Timo Steiner. Ees ootavad kohtumised Eino Tambergiga (28. november) ja Helena Tulvega (19. detsember). 

Tagasi