Muusikasündmuste kalender

Tartu üliõpilassegakoori kevadkontsert

19.04.2024
Koht: Eesti Üliõpilaste Seltsi saal (Tartu, Jaan Tõnissoni 1)
Kell: 19:00

Tartu üliõpilassegakoori kevadhooaeg on täie tuhinaga käima läinud ning hoog ei vaibu kindlasti veel niipea, ent oma traditsioonilise kevadlaagri järel ning proovisaalis veedetud talvisemate tundide tagasivaateks kutsume Sind reedel, 19. aprillil kl 19 Eesti Üliõpilaste Seltsi saali (aadressil Jaan Tõnissoni 1) kuulama üht kaunis mitmepalgelist kevadkontserti, kus omavahel kohtuvad laulud meilt ja kaugemalt, koidukumast ja õhtuhämarusest, ookeani- ja taevatähtedest.

Tegu on justkui selle poolaasta vahefinišiga: oleme uuel aastal uudistanud uhiuusi helimaastikke, viinud pealinna peotäiega Tartu vaimu, katsetanud orkestriga samas paadis sõudmist… ees ootavad aga kahe noore koorijuhi koorijuhtimise lõpueksamid, üks maailma esiettekanne, kevadklassikaks saanud eelproovide maraton ning otse loomulikult suvine Tartu laulupidu “Õnn ja rõõm”.

Käesoleval kevadkontserdil pakumegi kuulajale seega vilksatusi kõigest eelnimetatust – võib-olla pole seekord tegu just kõige lineaarsema rännakuga, ent kirkaid ja uudishimulikke hetki leidub neil kirjudel radadel kindla peale.

Kontserdil dirigeerivad Küllike Joosing, Liis Rull ja Liine Palu.

Piletid hinnaga 7/10€ on müügil sularahas kohapeal.
Lisainfo: Tartu üliõpilassegakoor
 
image

Tagasi