Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio

Tellimine ja ostmine
Eesti Muusika Infokeskuse Muusikapoest on võimalik osta heliteoste partituure, raamatuid ja heliplaate. Partituurid on müügil trükistena ja PDF formaadis. Raamatuid ja plaate saab osta online tellimissüsteemi kaudu või kohapealt, EMIKi kontorist. Online tellimuse korral jõuab arve tellija meiliaadressile vahetult pärast tellimuse esitamist. EMIKi kontorist ostes saab arve vormistada ka kohapeal.

Orkestrimaterjali laenutamine
Orkestrimaterjali saab rentida, esitades tellimuse meiliaadressil emic@emic.ee. Laenutuse korra ja hinna määravad järgmised dokumendid:
"Laenutustingimused"
"Laenutuse hinnakiri"

Tellimuses palume esitada järgmine informatsioon:
- heliteose autor ja pealkiri
- teose katalooginumber ja eksemplaride arv
- orkestripartiide loetelu ja arv
- info teose ettekande/ettekannete kohta
- tellimuse täitmise hiliseim soovitud tähtaeg
- eraisikust tellija puhul: nimi ja postiaadress
- institutsiooni tellimuse puhul: rekvisiidid, vastutava isiku nimi, kontaktandmed ja postiaadress
- kättetoimetamise viis (posti teel või kohapealt)

Tellimuse alusel saadab EMIK arve tellija meiliaadressile.
Laenutatud orkestrimaterjali kopeerimine on keelatud ja see kuulub tagastamisele Eesti Muusika Infokeskusele.

Maksmine
EMIKi hinnad on antud eurodes. Kauba eest tasutakse EMIKi poolt väljastatud arve alusel. Kuna EMIK ei ole käibemaksukohuslane, siis ei sisalda hinnad käibemaksu.

Maksta võib:
*Pangas
*EMIKi kontoris (sularahas või internetipanga kaudu)
*EMIKi kodulehel toodud krediitkaardi linke (Visa, Mastercard) kasutades


Interneti kaardimakse (Visa, MasterCard)
Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas.
Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Privaatsus ja andmekaitse
Kõiki EMIKi muusikapoe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ning neid ei avaldata kolmandatele osapooltele. Krediitkaardimakse andmesidekanal on krüpteeritud ja Eesti Muusika Infokeskusel puudub sellele juurdepääs.

Kauba kättesaamine
Vastavalt ostja valikule saadetakse kaup välja tähitud maksikirjana või postipakina 7 päeva jooksul pärast arve tasumist, või on kättesaadav EMIKi kontoris aadressil Tallinn, Kivisilla 4-2.
PDF-formaadis noote saab välja trükkida infokeskuse poolt välja saadetud lingilt.

Kauba tagastamine
Ebakvaliteetne või EMIKi süül rikutud kaup vahetatakse välja hiljemalt 4 nädala jooksul pärast vastava avalduse esitamist emaili teel. Saatmiskulud kannab Eesti Muusika Infokeskus.

Küsi abi!
NB! Tellimisega seotud probleemide ja küsimuste korral annab EMIK nõu ja abi meiliaadressil emic@emic.ee või telefonil +372 6454 395.