Muusikauudised

René Eespere autoriplaadi „Ärkamise aeg“ esitlus

Pühapäeval, 31. mail kell 15 esitleb helilooja René Eespere Rahvusooper Estonia Talveaias oma uut autoriplaati „Ärkamise aeg“. Duubelplaadile on salvestatud helilooja laululooming nii väikestele kui suurtele.

Autor on kahele plaadile koondanud oma armsamad laulud, osa neist on kindlasti hinge läinud ka laiemale publikule. 47 laulu on loodud peamiselt 1980. aastatel, paljud neist René Eespere enda tekstidele. Kogumikul leidub palju üllatusi: laulmas kuulete nii 8-aastast Tomi Rahulat ja Aurelia Eesperet kui ka 12-aastast Maarja-Liis Ilusat. Lisaks lastele laulavad plaadil veel Ivo Linna, Elo Toodo, Tõnis Mägi, ansambel Rock Hotel, lastekoor „Ellerhein“ ja paljud teised. Plaadi nimilugu „Ärkamise aeg“ kõlab vokaalansambel Noorkuu esituses. Plaadi andis helilooja välja koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga.

CD esitlused koos autogrammitunniga toimuvad ka Apollo raamatupoodides Solarise keskuses 1. juunil kell 14–15 ja Kristiine keskuses 1. juunil kell 17–18. Sellel päeval on kaupluses plaat müügil 10%-lise hinnasoodustusega.

Tagasi