Muusikauudised

Kadri-Ann Sumera kontsert Pärnu Eliisabeti kirikus

Musica Sacra sarjas esineb laupäeval, 18. oktoobril Pärnu Eliisabeti kirikus pianist Kadri-Ann Sumera. Ettekandele tulevad Erich Wolfgang Korngoldi Klaverisonaat nr. 2 ja kaks fantaasiapala tsüklist „Muinasjutupildid“, veel kõlavad kavas Ludwig van Beethoveni ja  Domenico Scarlatti klaverisonaadid.


 
Pianist Kadri-Ann Sumera on saavutanud tunnustust mitmetel vabariiklikel ja rahvusvahelistel konkurssidel ning esinenud lisaks Eestile ka mujal Euroopas. Ta on teinud lindistusi Eesti raadiole ja televisioonile ning Antes Editionile. Saatejuhina on ta aastaid teinud koostööd Klassikaraadioga ning töötab pedagoogina Tartu Heino Elleri nimelises muusikakoolis. Lisaks pedagoogilisele ning kontserttegevusele on ta ka koolikontserte korraldava MTÜ Muusikasõprade Seltsi üks eestvedajatest.

Musica Sacra on 2010. aasta sügisel alguse saanud pärnu professionaalsete muusikute kontserdisari. Kontserdid toimuvad laupäeviti kell neli Pärnu Eliisabeti kirikus. Pärast iga kontserti toimub esinejate ja publiku vestlusring. Kontserdisarja korraldab Pärnu Ooper. Sarja kunstiline juht on Andrus Kallastu.

Kontsert Pärnu Ooperi kodulehel

Tagasi