Muusikauudised

Eesti Interpreetide Liidu kontserdid märtsikuus

Eesti Interpreetide Liidu 10. kontserdihooaeg jätkub kontsertidega Raplas, Türil, Pärnus, Tartus ja Tallinnas. Schuberti laule esitavad Mati Turi ja Martti Raide ning Mihkel Keremi sonaadid kõlavad Mikk Murdvee ja Sten Lassmanni esituses. Koostöös Eesti Kontserdiga jätkub ka "Eliitkontsertide" sari, mille raames annab kolm kontserti klaverikvintett koosseisus Mikk Murdvee, Mari-Katrina Suss, Anne Ilves, Henry-David Varema ja Peep Lassmann.

Naistepäeval, 8. märtsil esitavad Mati Turi (tenor) ja Martti Raide (klaver) Mustpeade majas Franz Schuberti laule. Sama kavaga esines duo 6. märtsil Rapla kultuurikeskuses.
Mihkel Keremi kolm sonaati viiulile ja klaverile kõlavad Mikk Murdvee ja Sten Lassmanni esituses Türi kultuurimajas 19. märtsil ja Mustpeade majas 22. märtsil. Johannes Brahmsi ja Dmitri Šostakovitši kammermuusika kõlab Mikk Murdvee (viiul), Mari-Katrina Sussi (viiul), Anne Ilvese (vioola), Henry-David Varema (tšello) ja Peep Lassmanni (klaver) esituses Pärnu kontserdimaja kammersaalis (13.03), Tartu Ülikooli aulas (14.03) ja Estonia kontserdisaalis (20.03).

Tagasi