Muusikauudised

Algavad Pärnu nüüdismuusika päevad

 Seekordse festivali teemaks on „Performatiivsus 2. Kompositsiooniteooriad“. Kavas on sümpoosionid, kontserdid, töötoad, näitused, etendused, teoste ühiskuulamised ja -vaatamised. Festivali korraldab Eesti Arnold Schönbergi Ühing.

Veel enne festivali kontserte, 3. – 9. jaanuarini, toimub Pärnu Vanalinna põhikoolis eksperimentaalsete muusikainstrumentide heliloomingu töötuba Andrus Kallastu juhendamisel.

Reedel, 9. jaanuaril ja laupäeval, 10. jaanuaril toimub Pärnu keskraamatukogu saalis sümpoosion kompositsiooniteooriatest ning nende rakendamisest.

9. jaanuaril esitab Repoo Ensemble Pärnu Vanalinna põhikoolis noorte heliloojate loomingut ning õhtu jätkub sealsamas eksperimentaalsete muusikainstrumentide töötoa lõppkontserdiga.

10. jaanuari õhtul toimub Pärnu Vanalinna põhikoolis maratonkontsert, mis lõppeb kõigi Pärnu Nüüdismuusika Päevade osalejate ühise reaalajas kompositsioon-improvisatsiooniga.

Pärnu Nüüdismuusika Päevade kõigile üritustele on sissepääs tasuta.

Täpne ajakava ning info esitatavate teoste, esinejate, loengute ja arutelude kohta leidub Eesti Arnold Schönbergi Ühingu kodulehel http://www.schoenberg.ee.

Tagasi