Music News

Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital valis residentuuriprogrammi osalema kolm uut ansamblit

Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital on valiku teinud ja kutsus teist korda algavasse residentuuriprogrammi osalema kolm uut ansamblit. Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali esimees Marje Lohuaru: „Arvestades suurt huvi programmi vastu ja Keelpillikvarteti M4GNET edukaid tegevusi eelmises residentuuris, otsustas helikunsti sihtkapital seekord käsitleda instrumentaalansambli residentuuri laiapõhjalisemalt ja algatada residentuur kolmele erinevale ansamblile“.

Valituks osutusid: Duo Aavik koosseisus on Hans Christian Aavik (viiul), Karolina Aavik (klaver), ansambli mänedžer on Greten Lehtmaa; Joel Remmel Trio koosseisus on Joel Remmel (klaver), Heikko Remmel (kontrabass), Ramuel Tafenau (trummid), ansambli mänedžer on Maret Mikk; Löökpillikvarteti koosseisu kuuluvad Tanel Eiko Novikov (vibrafon), Tiit Joamets (vibrafon), Lauri Metsavahi (löökpillid), Karl Johann Lattikas (löökpillid), ansambli mänedžer on Greten Lehtmaa.

Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital algatas kaheaastase instrumentaalansamblite residentuuriprogrammi 2021. aasta jaanuaris. Programmi eesmärk on laiendada ansamblimängu kandepinda, toetada uute ansamblite loomist, pakkuda võimalusi testida koostööd mänedžeridega ja uuendada repertuaari. Taotlejatelt oodatakse pikaajalist tegutsemist.

Lisainfo: Kultuurkapital
 

Tagasi