Muusikauudised

Pille Lille Muusikute Toetusfondi kontserdid veebruaris

Veebruaris jätkuvad Pille Lille Muusikute Toetusfondi kontserdisarjad „Meistrite Akadeemia“ nelja ning „Hingemuusika“ ühe kontserdiga.

„Meistrite Akadeemia“ alustab Tartu Linnamuuseumis 6. veebruaril kell 18, kui üles astuvad viiulimängija Andrus Haav ja pianist Ralf Taal. Esitusele tulevad Wolfgang Amadeus Mozarti, Franz Schuberti ja Pjotr Tšaikovski teosed. Sama kontsert toimub 11. veebruaril kell 18 Tõrva Kirik-Kammersaalis ning 19. veebruaril kell 18 Rakvere Rahvamajas.
7. veebruaril kell 16 kõlab Türi Kultuurimaja Kontserdisaalis Claude Debussy, Dmitri Šostakovitši ja Antonin Dvořàki muusika, „Hingemuusika“ sarjas astuvad üles Henry-David Varema (tšello) ja Mihkel Poll (klaver).
„Meistrite akadeemia“ jätkub Narva Linnuses 12. veebruaril kell 18, kui üles astub Ensemble Martinu, koosseisus Miroslav Matějka (flööt, kunstiline juht), Radka Preislerová (viiul), Bledar Zajmi (tšello) ja Štěpán Kos (klaver). Kavas on Antonin Dvořàki ja Bohuslav Martinůù teosed.
Samuti toimub 20. veebruaril kell 18 Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert-aktus
Häädemeeste Spordikeskuses, kus astub üles Tšellokvartett C-JAM, koosseisus Villu Vihermäe, Margus Uus, Andreas Lend ja Pärt Tarvas.

Aveli Kadastik

Tagasi