Muusikauudised

Leigo teatrimetsas etendub Tõnu Kõrvitsa muusikast inspireeritud „Thule mustrid”1. ja 2. augustil etendub Leigo Järvemuusika festivalil Andri Luubi lavastatud muusikaline metsarännak „Thule mustrid”, mis on inspireeritud Tõnu Kõrvitsa loomingust.

Retketekstid on kokku pannud Andri Luup ja Toomas Täht, koreograafilised vahenumbrid seadnud Anna Kristin McCarthy. Kontsertrännak lõppeb müstilises metsas, kuhu valgusfestivalide korraldaja Indrek Leht on ööhämarusse sulatanud lummavad valgusinstallatsioonid. „Thule mustrid“ kulmineerub kontserdiga metsalaval, kus esineb keelpillikvartett ja kõlab koorimuusika.
Keelpillikvartett esineb koosseisus Egert Leinsaar (viiul), Linda-Anette Verte (viiul), Sandra Klimaitė (Evioola) ja Theodor Sink (tšello), laval on Kammerkoor Helü, lisaks Ulla Krigul (orel), Virgo Veldi (saksofon).

Leigo Järvemuusika alustab oma 22. festivaliaastat ja sel aastal laieneb festival kolmele päevale 1.– 3. augustini. Kontserdid suurel järvel toimuvad laupäeval, 3. augustil.

Muusikapäeva lõpus on huvilistel võimalik jääda vaatama öökino, mille raames saab Pajusaare laval vaadata suveõhtuseid romantilisi filme. Filmid jõuavad Leigole koostöös Tartu Elektriteatriga.

Piletid Piletilevis
Rohkem infot: http://www.leigo.ee/festival/

Tagasi