Muusikasündmuste kalender

Ida Muusika Festival Orient

03.06.2017
Koht: Vaba Lava, Telliskivi Loomelinnak
Kell: 19:00

BABÜLONI KULDNE HIILGUS

Light in Babylon (Lähis-Ida)

Light in Babylon on mitmete kultuuride sulam, iga liige on päritolult erineva rahvuse esindaja. Bändi tuumik kohtus esmakordselt 2010. aastal Istanbulis. Michal Elia Kamal kirjutas laulusõnu ning muusika ja seaded loodi koos santuri-mängija Metehan Çifçiga ning  Julien Demarque'ga.  Erinevate mõjutuste ning liikmete nooruse ja maailmale avatuse koostoimel tekkinud muusika on värviline segu nende sisemistest kõlamaailmadest. Light in Babylon on suurepärane näide Lähis-Ida mitmekultuurilisest ja teistsugusest muusikamaastikust, viies kujutlusvõime rännakule läbi Lähis-Ida ja kaugemale.
Ansambel on esinenud kõikjal maailmas, sealhulgas Türgis, Küprosel, Saksamaal, Šveitsis, Prantsusmaal, Ungaris, Kreekas, Soomes ja Indias. Nende esimene album “Life sometimes doesn’t give you space” ilmus 2012. aastal ning teine CD “Yeni Dunya”, mis tähendab türgi keeles “uut maailma″, avaldati 2016. aastal.
Light in Babyloni sooviks on muusika kaudu inspireerida inimesi ning suunata neid nägema maailma täis mitmekesisust, vabadust, rahu ja valgust.

Pilet 10-15€: Piletilevi
Vaata ka: Orient
image

Tagasi