Muusikasündmuste kalender

Saaremaa ooperipäevad. Kesköösalong Opera Royal

26.07.2024
Koht: Kuressaare lossihoovi kesköösalong Opera Royal
Kell: 23:00

The Impresarios
Saaremaa ooperipäevade etendusejärgse kesköösalongi haare laieneb rahvusvaheliseks: esimest korda on Opera Royali õhtune tantsubänd pärit külalisteatri kodukohast. Vähemalt osaliselt, sest The Impresarios on mööda Vahemere rannikut peolt peole ja kontserdilt kontserdile ringituiskav ansambel, kellel polegi kindlat kodulinna.

The Impresarios
Miguel Bosh Vélez (Genf)
Arturo Zaldívar (Madriid)
Mattew McNaughton (London)
Jordi Vendrell Olivé (Barcelona)
Juan Francisco Rey Toro (Zürich)
 
Läbinisti akustilise ansambli kõik liikmed laulavad ning nende varustusse kuulub kaks kitarri, saksofon, kontrabass ja cajon. Ühtlasi muudab see nad igal peol ülimalt mobiilseks ja päris kindlasti ei püsi nad kogu õhtu laval, vaid tulevad esimesel võimalusel kõigi oma pillidega tantsupõrandale koos publikuga tantsima. Kavas on nende enda leiutatud akustilised versioonid kuldaja džässiklassikast ja swingist viimaste klubimuusika hittideni, ja otse loomulikult laulavad nad inglise, prantsuse, hispaania, itaalia portugali ja teab mis kõigis keeltes veel.

The Impresarios on esinenud ühtekokku 43 riigis ning nende publikuks on olnud riigipead, kuninglikud perekonnad, muusika- ja filmimaailma staarid, kelle nimede mainimisest nad tagasihoidlikult loobuvad.

NB! Programm algab peale ooperietenduse lõppu.
Pileti hind sisaldab kohta 8-kohalises lauas ning buffet’d. KOHAD ON NUMMERDAMATA!
Pileteid ei vahetata ega osteta tagasi! 

Info ja piletid: Saaremaa ooperipäevad
 
image

Tagasi