Muusikasündmuste kalender

TMKK 60. Muusikat kolmes saalis

04.12.2021
Koht: Tallinn, Mustpeade maja
Kell: 16:00

Tallinna Muusikakeskkool tähistab oma kuuekümnendat sünnipäeva suurt hulka kooliperet kaasava sündmusega, kus esinetakse samaaegselt kolmes Mustpeade maja ruumis: Vennaste saalis, Olavi saalis ning Valges saalis.

Kava on mitmekülgne ning pakub kaunist läbilõiget parimatest paladest, mida on mängitud läbi muusikakeskkooli kuue aastakümne. Esindatud on kooli eri osakondade õpilased. Kontserdil kuuleb ja näeb nii loomingut puhkpillikvintetile kui ka sooloteoseid, nii klaveri- ja keelpillimuusikat kui ka erinevate kammerkoosseisude etteasteid. Kavas on nii kaasaegset klassikat kui ka hinnatud eesti repertuaari. Nii kuuleb kontserdil Chopini, Liszti, Sumera, Räätsa, Elleri aga ka näiteks Plakidise ja Penderecki loomingut.

Kontserdil esinevad:

Solistid
Grete Allas (klaver), Aleksandra Galushkina (klaver), Lotta Eigo (klaver), Mattias Heina (klaver), Aada Karp (klaver), Kaira Kiilberg (viiul), Mikhail Kirillov (trompet), Elis Kirsman (viiul), Liisi-Mai Krigul (viiul), Laura-Liisa Kümnik (viiul), Albert Leppik (viiul), Marietta Mark (harf), Marta Meibaum (viiul), Robert Nael (fagott), Joonas Neumann (saksofon), Marianne Liis Oissar (klaver), Rahel Peäske (viiul), Jana Potštarjova (klaver), Linda Pärn (klarnet), Erik Rauk (viiul), Maria Rebrova (viiul), Miia Ruubel (viiul), Madis Sikk (klaver), Henri Johan Žigurs (löökpillid), Lili Talimaa (klavessiin), Katariina Tammemägi (viiul), Jako Telgmaa (oboe), Tiit Tomp (klaver), Anna Katarina Tralla (viiul), Kadri-Karoliina Tralla (viiul), Rute Trochynskyi (laul), Helene Vihermäe (viiul)

Duod
Joonas Neumann (saksofon) ja Hans Matthias Kari (klaver)
Mattis-Johan Mere (trompet) ja Mehis Martin Ots (trompet)
Mart Erik Põdra (tromboon) ja Toomas Oskar Kahur (tuuba)
Silver Piiroja (laul) ja Mattias Heina (klaver)

Triod
Liisi-Mai Krigul (viiul), Maria Tepp (tšello) ja Anette Allas (klaver)
Miia Ruubel (viiul), Ekke Rainer Arndt (tšello) ja Helen Põldmäe (klaver)
Nikita Matsuk (metsasarv), Rahel Peäske (viiul) ja Tiit Tomp (klaver)
Peeter Traksmann (viiul), Aleskander Traksmann (tšello) ja Mattias Heina (klaver)
Arp Eerik Reindla (viiul), Liina Riin Hargi (tšello) ja Sander Erik Ilves (klaver)

Puhkpillikvintett koosseisus Susanne Rull (flööt), Emma Tamm (oboe), Linda Pärn (klarnet), Nikita Matsuk (metsasarv) ja Robert Nael (fagott)

TMKK brass koosseisus Triin Ustav, Eerik Bahovski, Walter Mägimets, Mattis-Johan Mere, Mehis Martin Ots, Mikhail Kirillov, Andres Piho, Rauno Rüütelmaa (trompetid), Henri-Samuel Evert, Marii-Eliise Lumijõe (metsasarved), Mart Erik Põdra (tromboon) ja Toomas Oskar Kahur (tuuba)

Sissepääs tasuta
Vaata ka: TMKK


image

Tagasi