Muusikasündmuste kalender

Kus laulab lind, kus õitseb lill

06.06.2021 - 06.06.2021
Koht: Tallinna Botaanikaaia palmihoone
Kell: 18:00

L, 5.06.2021 kell 18 Ülenurme mõis, Eesti Põllumajandusmuuseum, Tartumaa
P, 6.06.2021 kell 18 Tallinna Botaanikaaia palmisaal

KAVA: Lille-, linnu- ja lembelaulud XIII-XV sajandist - Montpellier’ käskiri, Chantilly’ käsikiri, jt. Heliloojad: Bernart Ventadorn, Johannes Vaillant, Jacob Senleches, Borlet, Nicolas Pykini, jt.

ESINEJAD: vanamuusika ansambel Rondellus
Maria Staak – vokaal, rataslüüra, Ester-Silva Erikson – vokaal, Johanna-Maria Jaama – fiidel, löökpillid, Robert Staak – lauto, löökpillid, Anna-Liisa Eller – psalteerium, plokkflöödid, torupill

Suve alguse tähistamiseks on tulemas kaunid vanamuusika kontserdid väga erilistes kontserdipaikades. Ansambel Rondellus esitab keskaja ja renessansi aegset muusikat, mille temaatika on lilled, linnud ja armastus. Seepärast on kontserdid Tartumaal Eesti Põllumajandusmuuseumis asuvas Ülenurme mõisas, mida ümbritseb kevadiselt tärkav kaunis loodus ja lilleilu ning Tallinna Botaanikaaia uhkes palmisaalis.

Rondelluse muusikud esinevad ajastu kostüümides ja tolleaegsete pillidega. Kontsertidel tutvustavad nad ka esitatavat muusikat, mistõttu saab kaunitel varasuvistel õhtutel nautida lille-, linnu- ja lembelaule kogu perega.

Tund enne algust ja vaheajal ootavad mõnusad salongikohvikud.
Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi!
Kontserdi pikkus koos vaheajaga 1,5 tundi.

Korraldaja: Corelli Music
http://www.corelli.ee
http://www.fb.com/corellimusic

***************************************************************
PILETID: Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal. Kohtade arv on piiratud.
Ülenurme mõis 10/*8 €
Tallinna Botaanikaaed 12/*10 €

TOETAJPILETID: 35 €, 50 €, 100 € on suureks abiks Corelli kontsertide korraldamisel, tagavad muusikute suure tänu ja koha esiridades.

*Sooduspiletid: pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige

image

Tagasi