Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio
 • Jätkub sari „Lossimuusika“

  13.09.2016
  18. septembril kell 17 avab uue hooaja rahvusvaheline kontserdisari „Lossimuusika“. Eesti ühes kaunimas ajaloolises kontserdisaalis Kadrioru lossis kõlavad pühapäeviti kell 17 kammermuusika väärtteosed Bachist ja Mozartist kuni tänapäeva heliloojate loominguni. Publiku ette astuvad väljapaistvad Eesti interpreedid ja mainekad külalised nii naaberriikidest kui kaugemalt.
  Lossimuusika kontsert annab hea põhjuse veeta pühapäev Kadriorus, jalutada Eesti silmapaistvaimas lossi- ja linnapargis, imetleda sajanditevanuseid kunstiteoseid ja kuulata lummavalt kaunist muusikat aristokraatses õhkkonnas.

  Hooaja avakontserdil 18. septembril astuvad üles Marju Riisikamp (klavessiin) ja Rebecka Karlsson (viiul, Rootsi) kavaga „Põhkala meeleolud“.

  „Lossimuusika“ kontserdisarja kunstiline juht on Aare Tammesalu, korraldajateks MTÜ Loovüksus ja Eesti Kammermuusika Ühing koostöös Eesti Kunstimuuseumiga. Piletid on saadaval Piletilevi müügipunktides ja netipoes ning Kadrioru lossi kassas. Kontserdipilet kehtib ka näitusepääsmena ja võimaldab vaadata nii muuseumi püsiekspositsiooni kui lossis eksponeeritavaid näitusi. Lossimuusika sarja toetavad Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Rahvusringhääling.

EMIKi muusikapood

CD Rännakud
DVD Kratt
LP Contra aut pro?
CD Kaelkirjak

Kõrvits, Tõnu
Puudutus, fagotile
Grigorjeva, Galina
Kaks psalmi, segakoorile
Tally, Mirjam
Soe elu jäämäe jalamil, klarnetile ja klaverile
Seppar, Evelin
Time and the Bell (Aeg ja kirikukell), segakoorile