Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio
 • Elis Vesiku teose maailmaesiettekanne Schönbergi keskuses

  22.08.2016
  25. augustil toimub Viinis mainekas Arnold Schönbergi keskuses noore helilooja Elis Vesiku uudisteose „To become a tree” maailmaesiettekanne. Teose klaverile, flöödile, klarnetile, viiulile ja tšellole esitab Belgia nüüdismuusika ansambel Fractales.
 • Tallinna Muusikakeskkooli nootekoori kontsertreis Ameerikas

  19.08.2016
  Ajavahemikul 18.–27. augustini viibib Tallinna Muusikakeskkooli noortekoor Ameerika Ühendriikides ja Bahamal, andes erineva kavaga mitu kontserti. Kontsetreisil osaleb 30 lauljat ning koori juhatab dirigent Ingrid Kõrvits ning koormeister ja hääleseadja Jaanika Kuusik.
 • Itaalia barokkmuusika suveakadeemia Tartus

  15.08.2016
  16.–20. augustini toimub Tartus esmakordselt itaalia barokkmuusika suveakadeemia, mille korraldajaks on Hugo Lepnurme Muusikaühing koostöös Itaalia barokkorkestriga Accademia Barocca. Suveakadeemia raames leiavad aset kontserdid ning meistrikursused Fabio Ciofini (Itaalia) juhendamisel.
 • Erkki-Sven Tüür on resideeriv helilooja Moritzburgi Festivalil

  04.08.2016
  Erkki-Sven Tüür on resideeriv helilooja 6.–21. augustini kestval Moritzburgi Festivalil, mis on tšellist Jan Vogleri kunstilisel juhtimisel toimuv mainekas kammermuusikafestival Saksamaal. Tüüri muusikast tulevad ettekandele "Fata Morgana", Keelpillikvartett nr. 2 "Lost Prayers" ja "Prints", enne kontserte toimuvad heliloojaga avalikud intervjuud.
 • Pille Lille Muusikute Fondi kontserdid augustis

  04.08.2016
  Pille Lille Muusikute Fondi korraldusel astuvad augustis kontsertidega erinevais kontserdipaikades üles irina Zahharenkova (klaver); Maria Veretenina (sopran), ja Jelena Ossipova (kitarr); Pille Lill (sopran) ja Irina Zahharenkova; Pille Lill, Sigrid Kuulmann-Martin (viiul) ja Tatjana Lepnurm (harf); Maria Listra (sopran) ja Piia Paemurru (klaver) ning Angelika Mikk ja Piia Paemurru.
 • V Pühalepa muusikafestival

  02.08.2016
  5.–7. augustini toimub Pühalepa kirikus järjekorras juba V Pühalepa muusikafestival. Kolme festivalipäeva jooksul võib osa saada seitsmest kontserdist. Esinevad Kammerkoor Collegium Musicale, Ulla Krigul (orel), Trio Mediaeval (Norra), ansambel YXUS, Riho Sibul (laul, kitarr), Sten Heinoja (klaver) ja Pühalepa koguduse naiskoor Anna.
 • IV Eivere Klaverifestival

  02.08.2016
  Selle nädala lõpus, 5.–7. augustini, toimub Eivere mõisas Järvamaal klaverifestival, mis sai alguse 2013. aasta suvel. Kontserte annavad Izumi Tateno, Takahiro Akiba, Irina Zahharenkova ja Kristiina Rokashevich. Festival on loodud eesmärgiga võimaldada Järvamaa elanikkonnal saada osa väljapaistvate klaverimängijate interpretatsioonikunstist ning arendada Eesti ja Jaapani vahelisi kultuurisuhteid.
 • Eesti Muusika Infokeskus on suvepuhkusel

  30.06.2016
  Eesti Muusika Infokeskus on kollektiivsel suvepuhkusel 31. juulini. Juulikuu muusikasündmuste ülevaatega saab tutvuda meie kodulehe rubriigis „Eesti muusika kodus ja maailmas“. Põhjalikuma info kontsertide kaupa leiate meie Muusikasündmuste kalendrist. Kaunist suve!
 • Eesti Filharmoonia Kammerkoor tähistab 35. sünnipäeva

  28.06.2016
  Eesti Filharmoonia Kammerkooril täitub juuli alguses 35 aastat professionaalse koori asutamisest. Sel puhul esinetakse 2. juulil Muhu Katariina kirikus festivalil „Juu Jääb“, juhatavad EFK asutaja ja audirigent Tõnu Kaljuste ning praegune peadirigent Kaspars Putniņš.
 • Tartu linna päev 2016 – Ooperisümbioos

  27.06.2016
  Ooper läheb Tartus 29. juunil 2016 linna peale! 29. juunil kuuleb linnas kõnelemas ja näeb toimetamas ooperisõpru ja -asjatundjaid, soliste ja teatriinimesi, jutuvestjaid ja muusikuid, rõõmustatakse Tartu lapsi ja üllatatakse kohvikukülastajaid.

EMIKi muusikapood

Üle-eestiline neidudekoor Leelo 20
CD Peegel peeglis
CD Tõnu Kõrvits. Mirror
CD Von Salzburg bis Reval

Kõrvits, Tõnu
Kreegi vihik, segakoorile ja keelpilliorkestrile
Grigorjeva, Galina
In Paradisum, segakoorile
Rannap, Rein
Klaverimuusika, klaverile
Uusberg, Pärt
Õhtu ilu, segakoorile