Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio
 • Eesti Interpreetide Liidu kontserdid maikuus

  04.05.2015
  Mais toimub Eesti Interpreetide Liidu korraldusel kuus kontserti, kus astuvad üles Anna-Liisa Bezrodny (viiul) ja Irina Zahharenkova (klaver); Leonora Palu (flööt) ja Age Juurikas (klaver) ning Kristi Kapten (klaver).
 • Pille Lille Muusikute Fondi kontserdid maikuus

  04.05.2015
  PLMFi korraldusel astuvad mais kontsertidega erinevais kontserdipaikades üles Maria Listra (sopran), Kristina Kriit (viiul) ja Piia Paemurru (klaver); Edmunds Altmanis (klarnet), Andreas Lend (tšello) ja Marko Martin (klaver); Alla Popova (sopran) ja Ralf Taal (klaver), kaastegev sopran Pille Lill; Sigrid Mutso (sopran) ja Kaisa Laasik (klaver) ning VIII Eesti noorte keelpillimängijate konkurss-festivali laureaadid; Sigrid Kuulmann (viiul), Madis Kari (klarnet) ja Marko Martin (klaver); Pille Lill (sopran), kaastegevad Sigrid Kuulmann (viiul) ja Marko Martin (klaver); Atlan Karp (bariton), Kristel Eeroja-Põldoja (viiul) ja Anne-Mai Palm (klaver). Koostöös Fahle restoraniga esinevad romantilistel muusikaõhtutel Geraldine Casanova (sopran) ja Jaak Lutsoja (akordion) ning Klarnetiduo Marten Altrov ja Martin Kuusk.
 • Eesti muusikud Türgis

  27.04.2015
  22.–24. aprillini toimus Türgis festival „Bach Before and After“, kus üles astusid organist Piret Aidulo ja Klaaspärlimäng Sinfonietta.
 • Robert Jürjendal esitleb uut plaati „Valguse palsam”

  21.04.2015
  24. aprillil kell 19 esitleb kitarrist ja helilooja Robert Jürjendal Kloostri aidas oma uut sooloplaati „Valguse palsam/Balm of Light” (Iapetus Media 2015).
 • Tõnu Kõrvitsa esiettekanne Zagrebi Muusikabiennaalil

  20.04.2015
  Homme, 21. aprillil tuleb rahvusvahelisel uue muusika festivalil Horvaatias esiettekandele Tõnu Kõrvitsa „Sun Spells“ („Päikseloitsud“). Teose esitab Slovakkia viiuldaja Milan Pala oma soolokontserdil Horvaatia Muusikainstituudis. Teos on kirjutatud viiekeelsele viiulile ehk milanolole.
 • Urmas Sisask Jaapanis

  20.04.2015
  Kontserdisarja „Estonian Music Project“ eestvedamisel külastab helilooja Urmas Sisask sel nädalal Jaapanit. Tulekul on kaks kontserti, maailmaesiettekanne ja kohtumised.
 • Rahvusvaheline koorifestival „Tallinn 2015“ toob Tallinna enam kui 1000 lauljat 11 riigist

  20.04.2015
  23.–25. aprillil toimub XIV rahvusvaheline koorifestival „Tallinn 2015“, mis toob Tallinna 30 koori Austriast, Indoneesiast, Leedust, Lätist, Norrast, Rootsist, Saksamaalt, Sloveeniast, Soomest, Valgevenest ja loomulikult Eestist. Koorid võistlevad omavahel laste-, noorte-, nais-, mees-, sega- ja kammerkooride kategooriates, rahvamuusikas, kaasaegses ja vanamuusikas.
 • Erkki-Sven Tüüri orkestriteoste esitused Euroopas

  17.04.2015
  Nädala jooksul kõlab Tüüri muusika Hollandis, Soomes, Inglismaal ja Hispaanias. 19.–24. aprillini on Erkki-Sven Tüür resideeriv helilooja Münsteri Muusikakõrgkooli festivalil „Musik Unserer Zeit“.
 • Lossimuusika: Ene Nael, Villu Vihermäe ja Johannes Teppo

  16.04.2015
  19. aprillil kell 17 astuvad Kadrioru lossis üles Ene Nael klavessiinil ja Villu Vihermäe ning Johannes Teppo barokktšellodel. Ettekandele tuleb Louis Couperini, Antoine Forqueray’, Francesco Geminiani, Georg Muffat’ ja Georg Philipp Telemanni looming.
 • Tütarlastekoor Elise 25. Jaanus Torrim 25.

  15.04.2015
  Laupäeval, 18. aprillil kell 16 tähistavad Pärnu Eliisabeti kirikus oma 25. loomingulise tegevuse aastapäeva Tütarlastekoor Elise Kai-Tõe Ellermaa juhatusel ning organist Jaanus Torrim. Rõõmsas ja kirevas sünnipäevakavas on klassikat kui ka eesti muusikat.

EMIKi muusikapood

CD A Treasury of Estonian Music
Estonian Music
CD Võrsed
CD Lepo Sumera - Piano Music

Kõrvits, Tõnu
Kreegi vihik, segakoorile ja keelpilliorkestrile
Grigorjeva, Galina
In Paradisum, segakoorile
Rannap, Rein
Klaverimuusika, klaverile
Uusberg, Pärt
Õhtu ilu, segakoorile